Књижевна олимпијада Општинско такмичење

Датум: 21. Maj 2019 12:31 Категорија: Достигнућа

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА – КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

ОДЛИЧНИ РЕЗУЛТАТИ УЧЕНИКА НАШЕ ШКОЛЕ!

Основна школа „Милутин Миланковић“ из Раброва била је 3. марта 2019. године домаћин Општинског такмичења из српског језика – Књижевна олимпијада. Наши ученици су остварили запажене резултате. У категорији ученика 7. разреда Андрија Петровић, ученик 7/1 разреда наше школе, освојио је 2. место, док је Милица Зарвић, ученица 7/2 разреда, освојила 3. место. У категорији ученика 8. разреда ученице Александра Николић (8/1) и Анастасија Живковић (8/2) поделиле су 2. место са 16 поена и на тај начин оствариле пласман на следећи, окружни ниво такмичења.
Са ученицима наше школе на такмичењу су били и њихови предметни наставници, Александра Томић и Никола Стојковић. Свима њима честитамо и желимо им још успеха на наредним такмичењима!